خوش آمدید
آریا قانون؛ در راستای مرتفع کردن مشکلات حقوقی اقشار مختلف جامعه با همکاری آقای رضا رضائی نیا وکیل پایه یک دادگستری در خدمت هموطنان ایرانی میباشد.
تلفن: 88755193 - 88755310
مشاوران ما
رضائي نيا
حقوق
اخبار حقوقی

رييس اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي ايران گفت: در جلسه شوراي گفت و گو دولت و بخش خصوصي مقرر شد کار گروه مشترک با حضور معاونان حقوقي و برنامه ريزي و نظارت راهبردي رييس جمهوري، نمايندگان اصناف و تشکل هاي بخش خصوصي و اتاق بازرگاني تشکيل شود و مسئله بدهي ها و مطالبات پيمانکاران را مورد بررسي قرار داده و نظر خود را به اين شوراي ارايه کند.
بر پايه اين گزارش تعداد 7049 فقره پرونده تخلفاتي تشکيل و از اين تعداد 7275 فقره منجر به رسيدگي و منتج به صدور راي شده است که تعداد 226 فقره پرونده رسيدگي شده مربوط به پرونده‌هاي مانده از قبل مي‌باشد که منجر به صدور راي شده است.
تحقيقات و فناوري از برگزاري جلسه کميسيون اصل 90 با وزير علوم و برخي معاونانش درباره بازگشت به تحصيل برخي دانشجويان محروم از تحصيل خبر داد.
مزايده بخش دوم اموال مه آفريد خسروي متهم رديف اول پرونده فساد بزرگ بانكي با نظارت قوه قضائيه و انتشار آگهي آغاز شد.
رئيس پليس فرودگاهها از ممنوعيت پرواز بدحجاب ها خبر داد.
پرونده هاي قضات کهريزک و دو نماينده مجلس که در جريان رسيدگي به پرونده فساد 3 هزار ميلياردي محکوم شدند به ديوان عالي کشور ارجاع شده است.
رئيس پليس فتا گفت: پليس سايبر ايران با 132 کشور ارتباط و همکاري آن لاين دارد.
جانشين رئيس سازمان وظيفه عمومي روند تعويض کارتهاي پايان خدمت و معافيت قديمي را تشريح کرد.
فرمانده يگان هاي ويژه ناجا سه برنامه آموزشي ماموران اين يگان را تشريح و گفت: ميانگين حضور ماموران يگان ويژه از زمان اعلام تا اعزام 15 دقيقه تخمين زده شده است.
جانشين رييس سازمان وظيفه عمومي ناجا ضمن ارائه توضيحاتي درباره روند طرح تعويض کارت هاي معافيت و پايان خدمت قديمي با کارت هاي هوشمند، گفت: تمامي افرادي که از اول فروردين ماه سال 60 به بعد کارت پايان خدمت يا معافيت خود را دريافت کرده اند، بايد با مراجعه به دفاترپليس +10 درخواست تعويض دهند.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Copyright © 2004-2008 Arya Law, All rights reserved.